Auta do ślubu

WYNAJEM AUT ZABYTKOWYCH i LIMUZYNZasięg terytorialny

Zasięg terytorialny

Organizacja ślubu i wesela w dalszych zakątkach kraju nie jest dla nas problemem. Pomimo tego, że działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, chętnie zawieziemy Was do ślubu również w oddalonych od naszego regionu miejscach. W zakładce Cennik znajdziecie Państwo informację na temat kosztów dojazdu. Gdybyście jednak mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z oszacowaniem kosztów wynajmu auta prosimy o Kontakt z nami.

 

Usługi dodatkowe

Auto dojazdowe, limuzyna podręczna

Wiemy, że organizacja ślubu to cały szereg załatwień, umówionych spotkań i wizyt. Dlatego też w swojej ofercie zamieściliśmy ostatnio bardzo popularną limuzynę dojazdową, której rolę pełni Mercedes S.

Pomysł wynajmu limuzyny jako stosunkowo niedrogiego auta podręcznego świetnie się sprawdza i jest idealne podczas sobotnich, przedślubnych transferów, rozwiezienia gości po weselu czy dojazd Pary Młodej na poprawiny lub obiad. Oprócz wygody i korzyści organizacyjnych podczas wesela, taka limuzyna podnosi prestiż uroczystości i robi ogromne wrażenie na gościach.

Koszt wynajmu luksusowej limuzyny Klasy S, którą poprowadzi elegancki szofer to 90zł/h.

Przewóz gości

Jesteśmy również w stanie zapewnić Państwu transport gości z kościoła i po weselu autami Mercedes S, Mercedes Viano i Sprinter oraz większej liczby autobusem.

 

  • 1
  • 2
Poprzednie Następne

Wymarzone auto

Jeżeli poszukują Państwo auta, którego jednak nie ma w naszej ofercie zrobimy wszystko, żeby pomóc Państwu znaleźć to właśnie auto. Utrzymujemy stały kontakt z wieloma właścicielami ciekawych aut zabytkowych, nowoczesnych...

Czas na rezerwację

Pomimo tego, że za oknem śnieg i mamy dopiero początek roku, dużo terminów zostało już zarezerwowanych. Jeżeli więc nie chcecie przegapić momentu i zaklepać sobie auto na swój termin to...

Czytaj wszystkie aktualności

Masz ciekawe auto do wynajęcia?

Masz ciekawe auto do wynajęcia?