Auta do ślubu

WYNAJEM AUT ZABYTKOWYCH i LIMUZYNCzas trwania usługi

Z doświadczenia wiemy, że czas trwania wynajmu auta to maksymalnie 4 godziny. Dlatego też, nie chcąc stresować Państwa w tak ważnym dniu, w standardzie oferujemy właśnie 4 godziny wynajmu i jest to wliczone w cenę wynajmu auta. Jest to wystarczający czas na przejazd , błogosławieństwo, życzenia a nawet kilka zdjęć po drodze.

Jeżeli jednak zdarzyłby się delikatny poślizg podczas wynajmu lub przeciągniecie wynikałoby z odległości między punktami przejazdu, zwykle na etapie podpisania umowy ustalamy niewielką dopłatę za każdą rozpoczętą godzinę.

Usługi dodatkowe

Limuzyna podręczna, auto dojazdowe

Wiemy, że organizacja ślubu to cały szereg załatwień, umówionych spotkań i wizyt. Dlatego też w swojej ofercie zamieściliśmy ostatnio bardzo popularną limuzynę dojazdową, której rolę pełni Mercedes S.

Pomysł wynajmu limuzyny jako stosunkowo niedrogiego auta podręcznego  świetnie się sprawdza i jest idealne podczas sobotnich, przedślubnych transferówrozwiezienia gości po weselu czy dojazd Pary Młodej na poprawiny lub obiad. Oprócz wygody i  korzyści organizacyjnych podczas wesela, taka limuzyna podnosi prestiż uroczystości i robi ogromne wrażenie na gościach.

Koszt wynajmu luksusowej limuzyny Klasy S, którą poprowadzi elegancki szofer to 90 zł/h.

Transport gości

Jesteśmy również w stanie zapewnić Państwu transport gości z kościoła i po weselu autami Mercedes  S, Mercedes Viano i Sprinter oraz większą liczbę autobusem.

 

  • 1
  • 2
Poprzednie Następne

Wymarzone auto

Jeżeli poszukują Państwo auta, którego jednak nie ma w naszej ofercie zrobimy wszystko, żeby pomóc Państwu znaleźć to właśnie auto. Utrzymujemy stały kontakt z wieloma właścicielami ciekawych aut zabytkowych, nowoczesnych...

Czas na rezerwację

Pomimo tego, że za oknem śnieg i mamy dopiero początek roku, dużo terminów zostało już zarezerwowanych. Jeżeli więc nie chcecie przegapić momentu i zaklepać sobie auto na swój termin to...

Czytaj wszystkie aktualności

Masz ciekawe auto do wynajęcia?

Masz ciekawe auto do wynajęcia?